Kategorie: Studie & rozhovory

Rozhovor s Dušanem Součkem: Dá se affiliate podnikáním v Čechách uživit?

Doporučování produktu za provize neboli affiliate. Dá se tímto podnikáním v Čechách uživit? Jak velkou musíte mít databázi, abyste se stali velkými hráči této "online hry"? To a mnohem více se dozvíte v dnešním rozhovoru s affiliate podnikatelem Dušanem Součkem.

[rozhovor] Jiří Mazur – podnikatel na pravé straně

Jiří Mazur je expertem na finance. Jak sám říká, “Průvodce pro Vaše cesty k finanční svobodě a nezávislosti.” Povedlo se mu efektivně toto průvodcovství přesunout do online světa, kde může v jeden okamžik pomoci mnohonásobně většímu počtu lidí. Proto jsme se ho zeptali nejen na jeho začátky a zlomové okamžiky, ale také na způsoby, jak to teď přesně dělá.

Michala Měřínská: propadla jsem tvoření! Aneb jak používá MioWeb specialistka na ženskou krásu

Michala Měřínská, průvodkyně na cestě za ženskou krásou, dělá divy nejen se ženami, ale kupodivu i na internetu. Její příběh je zajímavý nejen tím, že dokázala ladně skloubit infopodnikání s poskytováním služeb, které je její vášní, ale také tím, že svoje podnikání dokázala vybudovat po večerech a víkendech. Pokud se stále vymlouváte, že musíte chodit do zaměstnání, a proto nemůžete začít podnikat, tento článek raději nečtěte.

Tereza Kramerová: napsala jsem eBook, abych nemusela odmítat klientky

Tereza Kramerová je infopodnikatelkou v oblasti osobního rozvoje. Valnou část toho, co dříve dělala osobně, teď dělá "na automat" - pomocí chytrého webu. Je jedna věc, kterou by od ní mohl okoukat kdekterý podnikatel, a to je její využití blogu pro budování důvěry. Přečtěte si, jak lze získat tisíce lidí do databáze, stovky prodejů eBooků, a to s minimálními investicemi do návštěvnosti.

Jak podpořit prodej e-shopu chytrou strategií satelitních webů a infoproduktů

Přečtěte si rozhovor se slovenským podnikatelem, který aplikuje chytrou strategii satelitních webů a prodeje infoproduktů s cílem zvýšit tržby na svých e-shopech.

[Rozhovor] Dana-Sofie Šlancarová: Žena, která vydává knihy a boří tabu

K mikrofonu jsem si dnes pozval klientku, která začala používat FAPI už před více než 2 lety a která šíří osvětu v oblasti, která je ještě u mnoha lidí a v mnoha rodinách tabu. Jaké tabu? Nechám to na ní, ať jej uvede. Umí to moc hezky :).

Tomáš Jehlička: „Nechci po lidech, aby se ze dne na den změnili!“

Trenér Tomáš Jehlička spustil v lednu 2014 první video Výzvy 21 dní. Celou sérii vidělo už skoro 100.000 lidí! O čem online program Výzva 21dní je a jak to celé vzniklo? Přečtěte si vydatný rozhovor...

Rozhovor s ONLINE jazyky – jakým způsobem lze získat 70 000 kontaktů za 2 roky?

Rozhovor s Jakubem Novákem z ONLINE jazyků na téma, jak dělají e-mail marketing?