Sjednocení aplikací pod SmartSelling

Firma 2.0 začíná psát novou kapitolu. Její poslání bylo naplněno a pomyslnou štafetu přejímá SmartSelling a.s. Více o těchto novinkách vám poví přímo David Kirš – zakladatel Firmy 2.0 – v následujícím videu.

Tento článek je určen všem klientům SmartSellingu. Pokud jste do této chvíle využívali SmartEmailing či FAPI samostatně, nově získáváte ke svému účtu i vy „novou střechu“ s lepšími funkcemi = SmartSelling.

Jaké novinky vás během příštích dvou měsíců čekají? Pěkně krok za krokem…

 • Od 9. 5. 2016: Sjednocená fakturace – pokud máte od nás více aplikací, bude vám chodit jen jedna faktura.
 • Jednotné loginy a přihlášení do SmartSellingu – sjednotíme vaše přihlášení do všech našich aplikací. (Pokud nemáte SmartEmailing, FAPI nebo MioWeb, v rámci SmartSellingu si je můžete bezplatně vyzkoušet.)
 • Konec května: Mini online školení výhod SmartSellingu. (Do aplikace se můžete podívat i dříve, na konec května ale pro vás připravujeme školení a průvodce aplikací.)
 • 1. 6. 2016: (nejpozjději)  se Firma 2.0 transformuje ve SmartSelling a.s.
 • 13. 6. 2016: Přichází v platnost nové obchodní podmínky – stávající OP SmartEmailingu a FAPI jsou sjednocené a integrované pod obchodní podmínky SmartSellingu.
 • Červen 2016: Představení nových tarifů a cen – stávající klienti si mohou vybrat, chtějí-li si podržet staré tarify, nebo přejít na nové.

O všech novinkách a změnách vás budeme průběžně informovat emailem a zprávami přímo v aplikacích. Nechte se vést. :) Jsme rádi, že jste s námi, a postaráme se o vás.

Katka Fišerová

Pomáhala rozjet e-mail marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního e-mail marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat jen na vybraných konferencích. Více na www.katkafiserova.cz

Komentáře

 1. Jan Jeravý napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Co se týče fakturací, tak mi stačí https://imboss.cz/ – je to přehledné a jednoduché, proč to dšlat složitě když to jde lehce

 2. Kristina Mackova napsal:

  Preji hezky den Davide,

  Važím si toho, že nám změny i formou videi sděluješ. Ne všichni to tak udělají a pak se člověk diví, když změny nastanou.

  Prosím ještě o radu, vypadaš skvěle na videu. Jakou video kameru používas? Ráda bych to použila i pro můj byznys kmacademy.eu A doufam, že mi začně brzo i vydělávat.
  PS: V případě, že by si v budoucnu plánoval něco na německém trhu ráda pomůžu.
  Přeji krásny a hladký nový začátek. Kristina

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *