Potřebujete individuální pomoc s aplikacemi?
Využijte našich partnerů, kteří se na ně specializují.

KATALOG PARTNERŮ

JANA ČERVENKOVÁ

Pomáhám drobným podnikatelům, živnostníkům i nadšeným podnikavým lidem zrealizovat a zviditelnit svůj záměr, téma a obor v oblasti info-podnikání, či zapojit již fungující podnikání do internetového prostředí.
Pomohu sestavit koncept info-podnikání, určit klíčového zákazníka, téma, tvorbu obsahu webu, článků, videí, návrh a realizace 2D, 3D obálek, obrázků, banerů.
Naučím Vás efektivně využívat a vzájemně propojit aplikace firmy Smart Selling a.s. tak, aby přirostli k Vašemu srdci i podnikání.

Více informací →

ŠTĚPÁN MUSIL

Segmentace zákazníků: Nenabízejte všechno všem. Základem pro správné nastavení webu a emailové komunikace je vždy znalost cílové skupiny vašich zákazníků. Pomohu vám vybrat správný segment zákazníků pro váš produkt nebo službu a společně na ně vytvoříme vhodnou online komunikaci.K oslovení vybraného segmentu zákazníků doporučuji programy Mioweb (web), SmartEmailing (emailing) a Fapi (fakturace). Mám s nimi několikaletou praxi i dobré zkušenosti a rád vám ukáži, jak je vhodně používat.

Více informací →

WEB S ÚSMĚVEM

Jsme tým, kteří tvoří weby s úsměvem v MioWebu. Nechte si u nás udělat profesionální web, který se jednouduše ovládá. Pomůžeme vám také s nastavením SmartEmailingu a FAPI, aby vaše komunikace a prodej byla radost. Můžete taky s námi zkonzultovat vaši online strategii a získat tak více zákazníků přes internet.
Podnikejte s námi s úsměvem, díky internetu.

Více informací →

VLADIMÍR BARÁNEK

Som SEO expert a pomáham firmám a živnostníkom získavať zákazníkov z internetu.
Navrhujem a realizujem online marketingové stratégie s využitím SEO – optimalizácie stránok pre vyhľadávače, reklamy na facebooku, Google adwords, email marketingu a affiliate marketingu.

Více informací →

JAROSLAV ŠAFAŘÍK

Pomáhám obchodníkům dosahovat lepších výsledků díky online marketingu a také díky moderním webovým aplikacím. Ukážu vám, jak na internetu podnikat efektivněji.
SPECIALIZACE:
Zaměřuji se hlavně na začínající a mírně pokročilé podnikatele, dále na studenty, zajímající se o online marketing a podnikatele, kteří chtějí efektivně propojit své „živé“ podnikání se světem online.
Kontaktujte mne na jaroslav.marketing@gmail.com

Více informací →

ROMAN KOPŘIVA

Specializuji se na poradenství v oboru e-commerce, tedy v online prodeji fyzických produktů. Máte nebo chcete mít vlastní e-shop? Ukážu Vám cestu, jak uspět a předběhnout Vaši konkurenci. Mám zkušenosti také s uváděním nových produktů na trh a se start-upovým prostředím.

Více informací →

ANNA HALAJOVÁ

Som profesionálna koučka. Venujem sa prevažne ženám v obdobiach pracovných i životných zmien. Inšpirujem ich, aby kráčali vlastnou jedinečnou cestou aj v priestore internetu. Najviac Vám môžem byť užitočná v témach: stratégia online podnikania (prečo, ako, čo...), písanie na web, ochrana osobných údajov na Slovensku, emailmarketing, MioWeb, SmartEmailing, FAPI, podpora kreativity, disciplíny a vylepšovanie.

Více informací →