Novinky v aplikaci SmartEmailing v měsíci říjen

Končí měsíc říjen a spolu s padajícím listím, spadlo i z rukou našich zkušených vývojářů i pár novinek do aplikace SmartEmailing. Podívejte, co se v naší kuchyni uvařilo za dobroty i tentokrát.

Naše lahodné novinky:

Minimalistický html kód webového formuláře

Co si pod tím představit? Minimalismus zasáhl i v naší aplikaci. Nyní si můžete stáhnout jak klasický html kód, tak i jeho menší verzi, která neobsahuje grafický styl CCS. Používá se především u pop-up a vyjíždějícího formuláře.  Uživatelům Optimizepressu tato verze slibuje hladký chod a plné využití!

a

 

Smysl pro detail

Detail jsme zakomponovali i do statistik. Nyní si můžete v záložce „více podrobností“ prohlédnout nejen počet unikátních prokliků, ale můžete vidět, kolik bylo kliknutí celkem včetně duplicit. Tato informace napoví aktivitu jednotlivých zákazníků a dodá celkovému výsledku zcela zásadní hodnotu!

 

Pohodlné podúčty

Nyní již nemusíte nastavovat stále jiné adresy k zasílání náhledů! Není třeba vybírat z mnoha adres odesílatelů, nastavovat jiné sledování odkazů v Google Analytics. Nastavte si v podúčtu vlastní seznamy, které uvidíte na vlastní nástěnce!  Snadno je ovládnete v nastavení Můj účet – Osobní informace.

b

 

Elegantní segment

Máme nového brášku do pravidel segmentů! Nyní si můžete vyfiltrovat kontakty, které jsou v seznamu či segmentu déle než x dní!

 

Těšte se s námi z našich novinek, další se již vaří v pomyslném hrnci kódů a funkčností! :)

Komentáře

    Přidat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.