Novinky v aplikaci SmartEmailing a FAPI v měsíci červen

Nové funkce ve SmartEmailingu

Nové responzivní šablony
V červnu jsme pro vás uvolnili dně nové responzivní šablony ve SmartEditoru k volnému využití. Obě obsahují nový prvek podpisu s fotografií a jako další editovatelné prvky pak: nadpis, úvodní text, velký obrázek, obrázek s textem, tlačítko, hlavičku a patičku. Najdete je pod názvy: Start Up a Coffee. (Šablona Coffee je dostupná také v provedení se zarovnáním doleva.)

Clipboard01

Clipboard02

Už se nemusíte bát kopírovat text z wordu!
Jak jistě víte, při kopírování textu z wordu dochází k nechtěnému kopírování formátování, které může zobrazování vašeho výsledného emailu pěkně rozhodit. Už se nemusíte bát. Pokud používáte pro tvorbu SmartEditor, nově – kopírovaný text z wordu pozná a očistí jej za vás.

Sběr kontaktů z Facebooku – nová spolupráce se Social Sprinters
Sociální sítě jsou skvělým místem pro sběr kontaktů a budování databáze. Proto máme velikou radost, že jsme úspěšně dokončili integraci s aplikacemi od Social Sprinters. Jak to funguje? Pokud pro sběr kontaktů – formou anket, pořádání soutěží či kvízů na Facebooku používáte platformy od Social Sprinters, nově si můžete nastavit ukládání kontaktů přímo do SmartEmaillingu. Jak to funguje, se dozvíte na následujícím videu >>

Sběr kontaktů na Facebooku můžete se Social Sprinters vyzkoušet zdarma zde >>

Spolupráce s online reservační službou Reservanto
V červnu se nám podařilo dokončit i další integraci, a to s rezervační službou Reservanto, kterou mohou využít hotely, restaurace, kadeřnictví i fitness centra. Znáte je? Pokud patříte ke spokojeným uživatelům Reservanto.cz, nově vám mohou kontakty padat přímo do SmartEmailingu a vy na ně nastavit třeba uvítací děkovnou kampaň. Více na stránce Reservanto.cz.

Novinky FAPI červen

Jak zákon káže
Ano, ano, právo je závazné a s tím nic nenaděláme. Nedávno nás naši právníci upozornili na to, že souhlas se zpracováním osobních údajů musí klient schválit stejně tak, jako schvaluje obchodní podmínky, tedy zaškrtnout. Bohužel nestačí, aby OP pouze obsahovaly paragraf, kde klientům zpracování údajů popíšete. A tak jsme do prodejního formuláře tuto možnost souhlasu přidali. Upravte si své formuláře na záložce Vzhled, jak zákon káže.

Z účetního balíčku
Výklad našich zákonů je někdy nejednoznačný… Konkrétně v případě fakturace elektronicky poskytované služby firmám neplátcům DPH v rámci EU. Možnosti jsou totiž dvě. A tak jsme se – po několika diskusích s vámi – rozhodli, že vám dáme možnost, abyste se rozhodli sami, který ze dvou způsobů si zvolíte. Nyní tak ve FAPI můžete elektronicky poskytované služby fakturovat firmám, které nejsou plátci DPH, v rámci EU buď s domácí sazbou DPH, nebo se sazbou platnou v zemi příjemce. Poraďte se se svou účetní, který způsob je vhodný právě pro vás.

Zástupné symboly IBAN a SWIFT
Práci si ve FAPI můžete zjednodušit mimo jiné tím, že v šablonách zpráv používáte zástupné symboly. Můžete tak do textů emailů vkládat například zástupné symboly pro jméno klienta, fakturovanou částku, název položky, variabilní symbol, bankovní účet… A nyní nově i IBAN a SWIFT. FAPI pak konkrétní údaje o klientovi a jeho objednávce do šablony automaticky vloží za vás. Zástupný symbol IBAN a SWIFT ocení zejména ti z vás, kteří přijímají objednávky ze zahraničí.

Vaše účetní je jedno ucho
Potřebujete sdělit vaší účetní nějakou informaci ke konkrétní platbě? Už nemusíte psát emaily a ona nemusí dohledávat, o kterou platbu se přesně jedná. Jednoduše jí připojte komentář přímo k platbě.

Clipboard03

Od A do Z
Všimli jste si? Projekty se nyní řadí podle abecedy, a to jak na stránce s přehledem projektů, tak i ve filtru podle projektů v horním menu. Stejné řazení chystáme i pro názvy prodejních formulářů, šablon zpráv a upomínek.

Katka Fišerová

Pomáhala rozjet e-mail marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního e-mail marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat jen na vybraných konferencích. Více na www.katkafiserova.cz

Komentáře

 1. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.