Co bylo v březnu ve FAPI a SmartEmailingu pro vás nového?

Používáte FAPI a SmartEmailing a zajímá vás, jaké nové vychytávky jsme pro vás připravili? Pak si přečtěte dnešní článek :)

Co je tedy nového?

FAPI novinky březen

Dostanete poznámku

Používáte pro své prodeje zjednodušený prodejní formulář? Pokud jsou vašimi klienty koncoví spotřebitelé a vy od nich tím pádem nepotřebujete fakturační údaje, tak je to ideální způsob jak jim prodej prezentovat.

Nezahltíte je mnoha zbytečnými poli k vyplnění, urychlíte tak nákup a tím zvýšíte šanci, že v půlce prodejního procesu neodejdou. Někdy se pár informací navíc ale hodí. Proto jsme umožnili, aby se i ve zjednodušeném prodejním formuláři mohlo přidat pole Poznámka a klienti vám mohli napsat cokoli, co mají na srdci.

 

Kdo maže, ten jede

Hromadí se vám ve FAPI nezaplacené splátkové faktury, a vy tak máte v datech nepořádek? Někdo si řekne, snadná pomoc, smažte je ručně. No ano, ale co když jich jsou desítky, nebo dokonce stovky? Od března máte k dispozici i hromadné mazání splátkových faktur přímo v přehledu faktur (na záložce Faktury).

 

Pozor, pozor, kontrolní hlášení

Plátci DPH mají od ledna 2016 povinnost podávat takzvané kontrolní hlášení, do kterého je třeba zahrnout všechny daňové doklady nad 10 000 Kč. Vzhledem k tomu, že odběratelé nemají ze zákona povinnost sdělovat dodavateli DIČ, ale dodavatel ho musí uvést v kontrolním hlášení, znamená to, že někde prostě musíte DIČ ze svých klientů – podnikatelů neplátců DPH – vymámit, jinak se dostanete do úzkých.

Abychom vám v tomto ulehčili život, naprogramovali jsme do FAPI vynucení zadání DIČ pro jakoukoli objednávku nad 10 000 Kč. Takže podávat kontolní hlášení už můžete v klidu, protože všechny povinné informace o klientovi mít budete.

 

SmartEmailing novinky březen

Filtr aktivit u kontaktu
funkce_fapi_brezen

Chcete mít na pár kliků přehled o tom, co vás právě u kontaktu zajímá? Pokud je daný kontakt aktivní, patrně pod jeho aktivitou uvidíte dlouhou změť výpisů. Kdo se v tom má vyznat. :-) Právě proto jsme nasadili nový, barevný a přehledný filtr aktivit. Stačí si vybrat a zobrazí se vám např. jen seznam kampaní a SmartKampaní, které jste kontaktu odeslali. Anebo jen seznam odkazů, na které klikl.

A kde možnost filtrování aktivit u kontaktu najdete?

Kontakty a seznamy >> Kontakty >> Detail kontaktu
Líbí?

Míša Broster

Věčná studentka života, optimistka a blíženkyně mnoha tváří žijící v Praze. Je šťastnou maminkou tříletého synka a zabývá se projektovým managementem, business developmentem a marketingem. Její vášní je osobní rozvoj a terapie. Více najdete na >>

Komentáře

    Přidat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.