Kategorie: Nové funkce SmartSellingu

Novinky v aplikaci SmartEmailing a FAPI v měsíci červen

Přečtěte si, co nového je od června v aplikaci SmartEmailing a FAPI.

Co bylo v květnu ve FAPI a SmartEmailingu pro vás nového?

Používáte FAPI a SmartEmailing a zajímá Vás, jaké nové vychytávky jsme pro Vás v květnu připravili? Pak si přečtěte dnešní článek :)

Co bylo v březnu ve FAPI a SmartEmailingu pro vás nového?

Používáte FAPI a SmartEmailing a zajímá Vás, jaké nové vychytávky jsme pro Vás připravili? Pak si přečtěte dnešní článek :)

Nové funkce v aplikacích FAPI a SmartEmailing za únor 2016

Podívejte se na to, co jsme pro vás v únoru upekli v naší SmartEmailingové a FAPI IT kuchyni. Novinky z FAPI Jazyk formuláře = jazyk platební brány Možná si říkáte, co to s těmi jazyky pořád máme. Inu, internet nezná hranice, a tak je pomalu stíráme i my. Tentokrát se nám podařilo naprogramovat přenos jazyka...

Nové funkce v aplikaci FAPI a SmartEmailing za leden 2016

V dnešním článku si můžete přečíst, co nového se událo v lednu 2016 v aplikacích FAPI a SmartEmailing.

To nejlepší z roku 2015 v aplikacích

Zjednodušovat vám život díky internetu skrze aplikace moderních online marketérů, které vyvíjíme, to je náš cíl. Máme radost s každou novou vychytávkou, která nejen že tyto aplikace dělá lepšími, ale zároveň zpříjemňují a usnadňují práci vám a vedou k vašim vyšším ziskům, větší pohodě a klidu :) Pojďme se podívat na to nejdůležitější, co se...

Novinky v aplikaci SmartEmailing v měsíci listopad + videonávody

Na hromádku novinek jsme přidali další zajímavé funkce SmartEmailingu. Váš email marketing bude mít dokonalé načasování!

Novinky v aplikaci SmartEmailing v měsíci říjen

Končí měsíc říjen a spolu s padajícím listím, spadlo i z rukou našich zkušených vývojářů i pár novinek do aplikace SmartEmailing. Podívejte, co se v naší kuchyni uvařilo za dobroty i tentokrát.

Nové funkce aplikací

Zde budeme informovat formou textu či videa o nových funkcí v MioWebu, SmartEmailingu, FAPI či SmartSellingu.