Jak se neprat s prodejem online

Internet už má doma dnes téměř každý a zkušenost zákazníků s online nákupem se zvyšuje. Podle průzkumu Českého statistického úřadu nakoupilo přes internet alespoň jednou během posledního roku 21% dospělých Čechů. Tato statistika má jednoznačně vzrůstající tendenci a stejně tak i tržby podnikatelů a firem, které na online trhu působí. :-)

Internet je dnes největším tržištěm světa s neuvěřitelným potenciálem. Pokud na něm ještě nejste, co vám brání, abyste začali prodávat na internetu i vy? Pravděpodobně víte, co chcete online prodávat, nejspíš máte jasno i v tom komu, ale možná vás děsí, jak samotný prodej zprocesovat a hladce uskutečnit v praxi.

I my sami jsme před pár lety chtěli začít prodávat online. Jednoduše přijímat objednávky a vystavovat faktury a nemuset se stresovat s ručně vykonávanou administrativou spojenou se světem prodeje. Proto jsme vytvořili aplikaci FAPI, která nám umožnila přenechat prodej chytřejším automatizovaným rukám, a přesto zachovává přehled o tom, co se v online prodeji přesně děje.

Netrvalo to dlouho a dali jsme ji k dispozici i veřejnosti s jedním přáním a vizí: Aby kdokoliv mohl prodávat online bez hlubokých technických znalostí a  bez programování, a aby i menší firmy a podnikaté měli přístup k automatizovanému fakturačnímu systému, který šetří čas a peníze.

Online payment

Pro stovky podnikatelů tak už není noční můrou získání klientovy objednávky online, vystavení faktury, přijetí platby třeba kartou, párování plateb s bankou, upomínky a další činnosti.

Celé kouzlo spočívá v prodejním formuláři, který si do 15 minut můžete bez programátora jednoduše nastavit sami, a technologii automatizující činnosti, které by jinak zastávaly asistentky a účetní.


V aplikaci si jednoduše připravíte webový formulář takto:

 • Zvolíte název produktu a jeho cenu.
 • Rozhodnete se, jestli chcete, aby vám klienti platili převodem, nebo třeba platební kartou.
 • Abychom vám ušetřili práci, přednastavili jsme pro vás fakturační údaje, emaily které budou automaticky odesílány s fakturami i upomínkami, jež za vás FAPI pošle, když vám klient nezaplatí.
 • Zvolíte, co se má stát po zaplacení objednávky – zaslání emailu například s potvrzením konzultace, zaslání přístupových hesel do členské sekce, instrukce na seminář, nebo pokyny do skladu o expedování vašeho výrobku…

A pak už jen formulář jednoduše vložíte na svůj web pomocí HTML kódu a máte hotovo!

Zaregistrujte si FAPI zdrama, podívejte se na krátké instruktážní how-to video a začněte úspěšně prodávat online.

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře

 1. KETINA BARLEY napsal:

  Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď … Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Udělá také následující kouzlo
  Těhotenské kouzlo
  Kouzlo lásky
  Kouzlo zvětšení penisu
  opar
  Vítězné kouzlo
  Jeho WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 2. David napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Dobrý den
  co se tyce eshopu doporucuju tohle https://imboss.cz/ ohledne faktur
  i do zahranici
  dost mi to usnadnilo praci

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.