(R)evoluce v marketingu malých
firem má své jméno: 

SmartSelling
FUNKCE

Posílali jsme holuby, pak doručovali potrubní poštou, přešli jsme na dopisy, pak telefony, web, emaily, sms…přišel čas spojování. Dnešní marketing si žádá dva klíčové prvky: Lidskost a automatizaci.
 
Představujeme vám nový multikanálový chytrý prodejní systém a budoucnost marketingu: 

AUTO MARKETING

Nové heslo moderní online komunikace zní:

DÁVAT, BUDOVAT, DOTAHOVAT

CO JE TO SMARTSELLING

SmartSelling je první nástroj na českém a slovenském trhu, který pod jednou střechou spojuje všechny nezbytné nástroje moderního online marketingu. Poprvé se do rukou drobných podnikatelů dostává systém (říkáme mu prodejní robot), který si dříve mohly dovolit jen velké korporace a jehož vývoj běžně stojí stovky tisíc korun.

SmartSelling je přirozená evoluce softwarového balíku Platforma 2.0, který dříve prodával v jednom balíku aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI. SmartSelling jde ještě dál a všechny tyto aplikace, teď získáváte pod jednou střechou, s jedním přístupem, na jednom místě a k tomu jsme přidali navíc některé revoluční vlastnosti.

Publikujte a dávejte na webu skvělý obsah

Sledujte a měřte, co kde dělají návštěvníci webu a vyhodnocujte

Vaše kontakty máte nyní pod dohledem a připraveny na zlatém talíři

Budujte online kvalitní databázi kontaktů

Doručujte zboží a zásilky plně automaticky a ihned

APLIKACE

Proč vyvíjíme naše aplikace a softwary? Abychom si zjednodušili život. Protože je potřebujeme pro náš byznys. A pak je nabízíme dál, protože víme, že fungují, slouží a pomáhají život. A to nás baví, protože pak jsou klienti nadšení.

MioWeb

U webu to začíná. Dnes potřebujete operovat rychle, jít s dobou, mít funkce i design. Proto s MioWebem získáte unikátní nástroj pro tvorbu webů.

Více informací →

SmartEmailing

Email marketing, o kterém sníte. SmartEmailing nyní využívá ke své spokojenosti už více jak 3000 firem, které tak získávají denně více zákazníků a jedou na novém trendu email marketingu.

Více informací →

FAPI

Vyvinuli jsme FAPI, automatizovaný prodejní nástroj pro online prodej zahrnující zpracování objednávek, online platby, vystavení faktur a párování plateb a další funkce pro vaše podnikání.

Více informací →

ProAffil

Vytvořte si svůj vlastní provizní program, ve kterém budou partneři propagovat vaše produkty nebo služby a vy díky tomu znásobíte své podnikání.

Více informací →

Analytika

Díky statistikám budete mít dokonalý přehled nad vašim online podnikáním a okamžitě tak zjistíte klíčové informace.

Více informací →

MIOWEB

Jednoduchá tvorba webových stránek
pouhým přetahováním myši.

Tento modul je založen na aplikaci MioWeb, která jedinečným způsobem usnadňuje vytvoření webu i pro technicky méně zdatné uživatele.

logo-mioweb

Katastrofou většiny dnešních webů totiž je, že se nedají jednoduše spravovat, vypadají strašlivě, neplní svou funkci, editace je pomalá a ještě to stojí moc peněz. Znáte to? Kvůli každé změně barvy na webu čekáte několik dní a pak to stejně stojí nehorázné peníze.

CO JE MIOWEB

MioWeb je prostě jiný, je přizpůsoben primárně pro tzv. prodejní a marketingové weby, takže obsahuje všechny důležité prvky pro kompletní cestu zákazníka (blog, registrační stránky, prodejní stránky, stránky pro kampaň, členské stránky a další).

Samozřejmostí je plná integrace a propojení na ostatní moduly, tedy posílání emailů, SMS či online prodej. Na pár kliknutí si tak vytvoříte všechny důležité stránky a hned je propojíte, bez toho abyste museli mít k dispozici předraženého programátora.

I když nerozumíte designu, tak díky šablonám, které si nahrajete na jedno kliknutí, budete mít nádherný web

Můžete si snadno a rychle na stránku přidávat libovolné prvky, abyste zaujali návštěvníky

Dostanete ready-to-go systém, protože hlavní stránky, jsou už dopředu připravené.

Žádné složité a zdlouhavé klikání a tvorba stránek. Všechny hlavní stránky se vám předinstalují a vy už jen podle návodu doplníte váš obsah

Pokud už máte stávající stránky, nebo e-shop, nemusíte je celé předělávat, můžete si je ponechat a k nim jen SmartSelling robota připojit. Stačí jen nasměrovat vaši subdoménu na náš server např. info.vasedomena.cz

SMART EMAILING

Aplikace pro multikanálovou komunikaci a správu databáze. Email marketing či SMS.

V hrůzném stavu je u většiny podnikatelů i firem správa kontaktů, databáze a seznamy zákazníků. Díky aplikaci SmartEmailing, která zajišťuje komunikační část SmartSellingu, budete své kontakty spravovat přehledně a budete v nich mít pořádek.

Budete snadno rozesílat emaily a SMS profesionálně, mít pěknou šablonu, dodržovat zákonné požadavky a hlavně můžete vše dělat automatizovaně.

 

logo-smartemailing

 

VÍCE O SMARTEMAILINGU

SmartEmailing za vás bude posílat emaily, či SMS sám, automaticky podle připraveného plánu. Takže žádná ruční práce. Použijete SmartKampaně a ušetříte moře času.

Samozřejmě, že kontakty z webu vám budou padat rovnou do připravených seznamů, abyste s nimi obratem mohli komunikovat.

Váš prodejní robot vám tak umožní rozesílat nejen emaily, ale také SMS zprávy.

Snadné posílání hromadných emailů a SMS

Snadná správa všech firemních kontaktů na jednom místě

Automatická synchronizace s vaším webem

Snadné sbírání kontaktů pomocí krásných a funkčních webových formulářů

Plná automatizace vaší firemní komunikace pomocí Smart kampaní

Detailní statistiky a přehledy o tom, jak úspěšná je vaše komunikace a kolik procent lidí čte vaše zprávy

FAPI

Aplikace pro online prodej a fakturaci.

Chcete od klientů přijímat objednávky online, ale nevíte, jak na to? Máte jen pár položek nebo prodáváte něco specifického, na co se klasické velké e-shopy nehodí?

Chcete přijímat objednávky do salónu, prodávat služby, zboží, konzultace, digitální produkty, e-booky, vzdělávání? Vystavit fakturu a odeslat ji klientovi na email, spárovat platbu s bankou, umožnit klientům platbu kartou? A chcete to dělat opakovaně a automaticky? Můžete.

To všechno je dnes možné díky aplikaci FAPI, která má ve SmartSellingu na starost právě online prodej a fakturaci.

logo-fapi

S FAPI můžete konečně začít prodávat online a nezabere Vám to více než 15 minut.

Stačí udělat jen tyto 4 jednoduché kroky:

 • 1
  Vytvořit novou položku a zadat cenu
 • 2
  Vybrat formu platby a vložit své fakturační údaje
 • 3
  Vygenerovat webový prodejní formulář
 • 4
  Vložit formulář na svou web stránku

Automatické zaslání produktu po zaplacení

Párování plateb s fakturami

Automatické upomínky emailem a SMS

Pravidelná fakturace a splátky

Integrace hromadného emailingu

Integrace provizního systému

PROAFFIL

Aplikace pro affiliate provizní programy.

Vytvořte si svůj vlastní provizní program, ve kterém budou partneři propagovat vaše produkty nebo služby a vy díky tomu znásobíte své podnikání.

 proaffil

JEDNODUCHOST

V ProAffilu najdete přesně a jen to, co opravdu pro správu provizního programu potřebujete. Vše po ruce a ihned k náhledu.

FÉROVOST

Díky napojení na SmartSelling trackujeme nejen přes cookies, ale i přes další interní nástroje. Díky tomu nám žádná konverze pro partnery neunikne.

SKVĚLÝ POMĚR CENA/VÝKON

Cenově dostupné řešení, které splní požadavky jak začínajících, tak zkušených inzerentů.

PŘEHLEDNÁ NÁSTĚNKA

Na nástěnce vidíte všechny informace o daném provizním programu - kolik návštěv, kontaktů a objednávek partneři přivedli. Samozřejmostí je filtrování údajů podle kampaní daného provizního programu a časové rozlišení.
Partneři zde také mají základní informace o daném provizním programu nebo kampani a přímo i affiliate odkazy připravené ke kopírování a okamžitému použití a propagaci.

JEDNODUCHÁ EDITACE

Nastavení jak provizního programu, tak jednotlivých kampaní je intuitivní, přehledné a využíváme sílu propojení s dalšími nástroji SmartSellingu - free konverze sledujeme díky autoresponderu SmartEmailing, placené konverze pomocí propojení s fakturačním nástrojem FAPI.

SNADNÁ VÝPLATA PARTNERŮ

Výplata nebyla nikdy jednodušší - poté co vám partner zašle fakturu za schválené konverze, tak stačí pár kliků a máte jednoduše zkontrolováno, zda faktura souhlasí s výší konverzí k vyplacení a jeho fakturu můžete odeslat k finálnímu proplacení u účetní.

WEBOVÁ A PRODEJNÍ ANALYTIKA

Díky analýze máte dokonalý přehled nad vašim online podnikáním a okamžitě tak znáte klíčové informace.

Malé firmy a živnostníci málokdy něco měří a přesně počítají. Nemají na to čas.

Kolik návštěvníků máte dnes na webu? A kolik jste získali nových kontaktů? A zákazníků? Jaká je tedy konverze vašeho webu? A za kolik korun celkem jste prodali online? Kolik vás stojí jeden návštěvník? A kolik vyděláváte na jeden email?

Většina podnikatelů používá na měření webu Google Analytics, ale ruku na srdce, kdo se tam opravdu pravidelně dívá a kdo v těch tabulkách umí číst? Proto jsme připravili další pilíř, na kterém stojí SmartSelling a to je funkce webové a prodejní analytiky.

 • Kolik návštěvníků vám chodí na stránky
 • Kolik kontaktů jste získali z těchto návštěvníků
 • Kolik kontaktů jste proměnili v zákazníky
 • Kolik zákazníků si koupilo vaši up-sell nabídku
 • Za kolik korun celkem jste prodali online
 • Kolik Vám vydělaly jednotlivé produkty
 • Kolik vyděláváte na jednoho návštěvníka
 • Kde je úzké místo ve vaší prodejní cestě

Teď už nemusíte složitě vyhledávat všechny tyto informace v různých systémech. Vše máte na jednom místě na jedno kliknutí.