Chcete být placeni za to, že doporučujete?

Dnes je velký den, protože právě spouštíme zbrusu nový program DOPORUČ PŘÍTELI. Pokud naši aplikaci milujete, je to příležitost šitá na míru přesně vám. Díky němu totiž může být vaše příští a další faktury za SmartSelling o 500 Kč nižší. Z programu navíc nebudete nadšení jen vy, nadšený bude i přítel nebo zákazník, kterému nás doporučíte, protože i on získá slevu 500 Kč za to, že od nás nakoupil.

Jak slevu získat?

Doporučte nás svému příteli, známému, obchodnímu partnerovi, který od nás nemá žádný produkt a zatím nevyužívá služby SmartSelling. Přímo v aplikaci v sekci „Můj účet“ a „Doporuč příteli“ získejte své unikátní doporučující ID.

Doporučovat můžete několika způsoby:

  1. Zkopírujte odkaz a pošlete jej komukoli přímo. Vložte jej na váš Facebook, zašlete ho emailem nebo prostřednictvím SMS v chytrých telefonech apod.
  2. Je tu ale i jednodušší cesta. Jedním klikem si zapněte vložení automatického odkazu do patičky emailů, které vytvoříte ve SmartEmailingu, nebo do patičky emailů s fakturami, které zasíláte z FAPI.

Přesný postup a další informace, jak získat a uplatnit doporučující kód, najdete přímo v aplikaci: v sekci „Můj účet“ a „Doporuč příteli“, a také v krátkém videu.

Pokud přítel či klient klikne na odkaz, může si okamžitě objednat SmartSelling tarif snížený o 500 Kč. Když zůstane naším zákazníkem alespoň 2 měsíce, získáte odměnu 500 Kč, kterou vám odečteme z vaší příští faktury za SmartSelling, i vy.

Perpetuum mobile

Pokud se rozhodnete využívat automatizovaného doporučování prostřednictvím odkazů v emailech ze SmartEmailingu a FAPI, máte vyhráno. Šance, že od teď budete mít SmartSelling doživotně o 500 Kč levnější, je opravdu veliká. Na každou fakturu sice lze využít jen jednu slevu 500 Kč, ale i to přeci stojí za to. Tak do toho, sdílejte, doporučujte nás a šetřete zároveň.

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře

  1. Tracy Matt napsal:
    Komentář čeká na schválení.

    heal from broken heart-get your ex lover back no matter why he left you.
    My boyfriend that left me few months ago just came back to me last night crying for me to take him back. After 3 year relationship with my boyfriend, he changed suddenly and stopped contacting me regularly, he would come up with excuses of not seeing me all the time. He stopped answering my calls and my sms and he stopped seeing me regularly. I then started seeing him with different girls several times but every time he would say that he love me and that he needed some time to think about our relationship. But cannot stop thinking about him so i decided to go online and i saw so many good talk about this spell caster called dr unity and i contact him and explain my problems to him. He cast a love spell for me. and after 28hours, my boyfriend came back to me and started begging me to forgive him and we moved in together after a few months and he was more open to me than before and he started spending more time with me than his friends. We eventually got married and now have been married happily with a son. Ever since Dr unity helped me, my boyfriend is very stable, faithful and closer to me than before.You can also contact this spell caster and get your relationship fix .Here’s his contact, WhatsApp him: +2348055361568 or Email him at: Unityspelltemple@gmail.com ,website:https://drunity.simplesite.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.