Chcete být placeni za to, že doporučujete?

Dnes je velký den, protože právě spouštíme zbrusu nový program DOPORUČ PŘÍTELI. Pokud naši aplikaci milujete, je to příležitost šitá na míru přesně vám. Díky němu totiž může být vaše příští a další faktury za SmartSelling o 500 Kč nižší. Z programu navíc nebudete nadšení jen vy, nadšený bude i přítel nebo zákazník, kterému nás doporučíte, protože i on získá slevu 500 Kč za to, že od nás nakoupil.

Jak slevu získat?

Doporučte nás svému příteli, známému, obchodnímu partnerovi, který od nás nemá žádný produkt a zatím nevyužívá služby SmartSelling. Přímo v aplikaci v sekci „Můj účet“ a „Doporuč příteli“ získejte své unikátní doporučující ID.

Doporučovat můžete několika způsoby:

  1. Zkopírujte odkaz a pošlete jej komukoli přímo. Vložte jej na váš Facebook, zašlete ho emailem nebo prostřednictvím SMS v chytrých telefonech apod.
  2. Je tu ale i jednodušší cesta. Jedním klikem si zapněte vložení automatického odkazu do patičky emailů, které vytvoříte ve SmartEmailingu, nebo do patičky emailů s fakturami, které zasíláte z FAPI.

Přesný postup a další informace, jak získat a uplatnit doporučující kód, najdete přímo v aplikaci: v sekci „Můj účet“ a „Doporuč příteli“, a také v krátkém videu.

Pokud přítel či klient klikne na odkaz, může si okamžitě objednat SmartSelling tarif snížený o 500 Kč. Když zůstane naším zákazníkem alespoň 2 měsíce, získáte odměnu 500 Kč, kterou vám odečteme z vaší příští faktury za SmartSelling, i vy.

Perpetuum mobile

Pokud se rozhodnete využívat automatizovaného doporučování prostřednictvím odkazů v emailech ze SmartEmailingu a FAPI, máte vyhráno. Šance, že od teď budete mít SmartSelling doživotně o 500 Kč levnější, je opravdu veliká. Na každou fakturu sice lze využít jen jednu slevu 500 Kč, ale i to přeci stojí za to. Tak do toho, sdílejte, doporučujte nás a šetřete zároveň.

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře

    Přidat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *