CENY

Ať už začínáte nebo jste zkušený hráč na poli internetového prodeje - najdete u nás své místo.

Nedokážete dopředu odhadnout množství kontaktů či objemy tržeb? Nevadí - při navýšení objemu vám doporučíme vyšší tarif, případně jen vyúčtujeme rozdíl cen poměrně za dobu, kterou přesáhnete.

Sestavte si svůj tarif na míru.

Aplikace MioWeb slouží k jednoduché tvorbě vašeho webu. Nepotřebujete být programátor ani grafik, aby jste si vytvořili díky šablonám nádherné a funkční internetové stránky. Stačí si zvolit tarif s funkcemi, které pro svůj web potřebujete. Můžete vybírat od standarního webu, přes eshop, funkce pro pořádání online kurzů až po variantu profi se všemi funkcemi.

U aplikace SmartEmailing, což je komunikační nástroj na správu databáze kontaktů, hromadnou a automatickou rozesílku e-mailů a SMS si volíte cenový tarif podle toho, kolik máte ve své databázi kontaktů. Budujete-li si svou databázi, tak můžete začít na nižších tarifech a postupně, jak vaše databáze a váš byznys poroste, tak si jednoduše tarif navýšíte.

Chcete-li prodávat přes internet své produkty, služby či semináře tak si jistě zamilujete aplikaci FAPI, která vám mnoho činností zjednodušší. Jednoduše si nastavíte produkt, který chcete prodávat a vygenerujete si prodejní formulář, který si vložíte na web. A už jen čekáte na první objednávky. FAPI vám zajistí příjem objednávky, vystavení faktury a spárování platby s fakturou a mnoho dalších věcí. Stačí si vybrat z tarifů podle funkcí, které potřebujete pro svůj online prodej.